ΝΟ.Δ.Ε. Ιωαννίνων: Υποψήφιοι για τις εσωκομματικές εκλογές της Ν.Δ.

ndΕνόψει των εσωκομματικών εκλογών της 3ης Απριλίου 2016, ημέρα Κυριακή για την ανάδειξη των προέδρων και μελών των Δημοτικών Τοπικών Οργανώσεων ( ΔΗΜ.Τ.Ο.), καθώς και την ανάδειξη των Συνέδρων για το Συνέδριο της Νέας Δημοκρατίας που θα λάβει χώρα από 22 Απριλίου έως 24 Απριλίου 2016 στην Αθήνα ενημερώνουμε τα μέλη της Παράταξης μας οι υποψήφιοι ανα κατηγορία είναι οι κάτωθι:

– Υποψήφιοι αντιπρόσωποι ( σύνεδροι) για το Εθνικό Συνέδριο:
ΒΟΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Βασιλείου
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Πέτρου
ΓΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
ΓΡΑΝΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ματθαίου
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Φωτίου
ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ευαγγέλου
ΚΙΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδων
ΚΙΤΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου
ΚΙΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ
ΛΑΠΠΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του Κωνσταντίνου
ΜΠΙΛΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου
ΝΤΟΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Βασιλείου
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ζώη
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λαμπρινού
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Μιχαήλ
ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου
ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Βασιλείου
ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του Νικολάου
ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλεξίου
ΓΚΟΓΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του Γαβριήλ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του Γεωργίου
ΚΟΤΡΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του Παναγιώτη
ΜΥΛΩΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Μάνθου
ΣΤΑΜΑΤΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του Κωνσταντίνου
ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του Δημητρίου
ΤΖΑΡΟΥΧΗ-ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του Γεωργίου
ΤΣΙΟΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του Παύλου

– Η Ν.Ε.Φ.Ε. Ιωαννίνων:

– Υποψήφιοι πρόεδροι ΔΗΜ.Τ.Ο. Κέντρου Ιωαννίνων:
ΑΪΒΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σωτηρίου

– Υποψήφια μέλη ΔΗΜ.Τ.Ο. Κέντρου Ιωαννίνων:
ΑΓΑΠΙΑΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ του Παύλου ( Δήμος Ανατολής)
ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου (Δήμος Ιωαννιτών)
ΒΗΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Λάμπρου (Δήμος Παμβώτιδος)
ΓΙΩΤΙΤΣΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Ηλία ( Δήμος Παμβώτιδος)
ΓΙΩΤΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη ( Δήμος Παμβώτιδος)
ΓΡΑΝΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου ( Δήμος Ιωαννιτών)
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του Ευθυμίου ( Δήμος Ιωαννιτών)
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του Γεωργίου ( Δήμος Ιωαννιτών)
ΖΩΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου ( Δήμος Μπιζανίου)
ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ευαγγέλου ( Δήμος Ιωαννιτών)
ΚΟΣΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου ( Δήμος Ιωαννιτών)
ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου ( Δήμος Ανατολής)
ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία ( Δήμος Ιωαννιτών)
ΜΠΙΛΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου ( Δήμος Ιωαννιτών)
ΜΥΛΩΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Μάνθου ( Δήμος Ιωαννιτών)
ΝΑΒΡΟΥΖΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του Κωνσταντίνου (Δήμος Ανατολής)
ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου ( Δήμος Ιωαννιτών)
ΣΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου ( Δήμος Μπιζανίου)
ΣΙΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αριστείδη ( Δήμος Μπιζανίου)
ΣΠΥΡΙΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Αποστόλου ( Δήμος Περάματος)
ΣΤΑΜΑΤΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του Κωνσταντίου (Δήμος Ιωαννιτών)
ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του Δημητρίου ( Δήμος Ιωαννιτών)
ΤΑΠΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη ( Δήμος Ανατολής)
ΤΖΑΡΟΥΧΗ-ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του Γεωργίου ( Δήμος Περάματος)
ΤΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη ( Δήμος Περάματος )
ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλεξίου ( Δήμος Περάματος)

– Υποψήφιοι πρόεδροι ΔΗΜ.Τ.Ο.Ζίτσας:
ΒΟΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Βασιλείου
ΚΑΡΑΤΑΣΙΤΣΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Κωνσταντίνου
ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου

– Υποψήφια μέλη ΔΗΜ.Τ.Ο. Ζίτσας:
ΓΚΟΓΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Αθανασίου ( Δήμος Πασσαρώνας)
ΓΚΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου ( Δήμος Πασσαρώνας)
ΓΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου ( Δήμος Πασσαρώνας)
ΓΥΡΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ(ΡΟΥΛΗΣ) του Χρήστου (Δήμος Ζίτσας
ΔΕΝΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη (Δήμος Ευρυμενών)
ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευρυπίδη ( Δήμος Ζίτσας)
ΖΑΪΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου ( Δήμος Εκάλης)
ΖΩΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του Δημητρίου ( Δήμος Πασσαρώνας)
ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ευαγγέλου ( Δήμος Ευρυμενών)
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αναστασίου ( Δήμος Ζίτσας)
ΚΩΛΕΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παύλου (Δήμος Πασσαρώνας)
ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Λάμπρου ( Δήμος Μολοσσών)
ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννη ( Δήμος Ευρυμενών)
ΜΠΡΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αναστασίου ( Δήμος Πασσαρώνας)
ΠΑΛΙΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου ( Δήμος Ζίτσας)
ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου ( Δήμος Εκάλης)
ΣΛΟΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αναστασίου ( Δήμος Μολοσσών)
ΤΑΣΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου ( Δήμος Μολοσσών)
ΤΖΙΑΦΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Αναστασίου ( Δήμος Πασσαρώνας)
ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Βασιλείου ( Δήμος Πασσαρώνας)
ΤΣΟΥΜΠΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Εμμανουήλ ( Δήμος Ευρυμενών)
ΧΑΡΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου ( Δήμος Πασσαρώνας)

– Υποψήφιοι πρόεδροι ΔΗΜ.Τ.Ο. Κόνιτσας:
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΖΩΗΣ του Χρήστου

– Υποψήφια μέλη ΔΗΜ.Τ.Ο. Κόνιτσας:
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Νικολάου ( Δήμος Κόνιτσας)
ΒΗΤΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Νικολάου ( Δήμος Κόνιτσας)
ΒΗΤΤΑ- ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΝΑ του Φωτίου (Δήμος Κόνιτσας)
ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου ( Δήμος Κόνιτσας)
ΚΑΠΑΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γρηγορίου ( Δήμος Κόνιτσας)
ΛΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη ( Δήμος Κόνιτσας)
ΜΗΤΣΙΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου ( Δήμος Μαστοροχωρίων)
ΜΠΙΚΗ ΑΓΑΘΗ του Δημητρίου ( Δήμος Μαστοροχωρίων)
ΠΑΣΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου ( Δήμος Μαστοροχωρίων)
ΠΑΦΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Εμμανουήλ ( Δήμος Κόνιτσας)
ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου ( Δήμος Κόνιτσας)

– Υποψήφιοι πρόεδροι ΔΗΜ.Τ.Ο. Μετσόβου:
ΤΣΟΜΠΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χαραλάμπους

– Υποψήφια μέλη ΔΗΜ.Τ.Ο. Μετσόβου:
ΔΕΚΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιωάννη ( Δήμος Εγνατίας)
ΖΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Τριαντάφυλλου ( Δ.Μετσόβου)
ΖΗΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου (Δήμος Εγνατίας)
ΚΑΣΣΑΡΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Τριαντάφυλλου (Δ.Μετσόβου)
ΜΗΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου (Δήμος Εγνατίας)
ΜΠΑΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Χρήστου ( Δήμος Μετσόβου)
ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αποστόλου ( Δήμος Μετσόβου)
ΤΟΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου ( Δήμος Μετσόβου)
ΤΡΙΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου ( Δήμος Μετσόβου)

– Υποψήφιοι πρόεδροι ΔΗΜ.Τ.Ο. Πωγωνίου:
ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

– Υποψήφια μέλη ΔΗΜ.Τ.Ο. Πωγωνίου:
ΓΚΙΟΛΕΚΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του Γεωργίου (Δήμος Καλπακίου)
ΓΚΟΓΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Θεοδώρου ( Δήμος Δελβινακίου)
ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αποστόλου ( Δ. Καλπακίου)
ΜΑΝΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Βασιλείου ( Δήμος Ανω Καλαμά)
ΝΤΑΦΛΟΥ-ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του Χαραλάμπους (Δ.Άνω Καλαμά)
ΝΤΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδων ( Δ. Άνω Καλαμά)
ΠΟΡΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου ( Δ. Άνω Πωγωνίου)
ΠΟΡΙΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του Γεωργίου ( Δ. Άνω Πωγωνίου)
ΣΜΠΟΝΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του Ιωάννη ( Δ. Δελβινακίου)

– Υποψήφιοι πρόεδροι ΔΗΜ.Τ.Ο. Βορ.Τζουμέρκων:
ΜΠΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

– Υποψήφια μέλη ΔΗΜ.Τ.Ο. Βορ. Τζουμέρκων:
ΒΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Θεοδώρου ( Δήμος Πραμάντων)
ΒΑΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνος ( Δήμος Πραμάντων)
ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σταύρου ( Δ.Κατσανοχωρίων)
ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου ( Δήμος Πραμάντων)
ΜΠΟΓΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη ( Δήμος Πραμάντων)
ΣΚΑΜΑΝΤΖΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου ( Δ.Β.Τζουμέρκων)
ΤΣΑΜΠΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Βασιλείου ( Δήμος Πραμάντων)
ΤΣΙΜΠΙΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου ( Δήμος Β.Τζουμέρκων)
ΨΟΧΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ηλία ( Δήμος Β.Τζουμέρκων)

– Υποψήφιοι πρόεδροι ΔΗΜ.Τ.Ο. Δωδώνης:
ΚΙΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ
ΛΙΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα

– Υποψήφια μέλη ΔΗΜ.Τ.Ο. Δωδώνης:
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αθανασίου ( Δ. Αγ-Δημητρίου)
ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Ηλία ( Δ.Αγ-Δημητρίου)
ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαρίλαου (Δ. Λακ.Σουλίου)
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου (Δ. Λακ.Σουλίου)
ΖΗΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Λάμπρου ( Δ.Αγ-Δημητρίου)
ΖΥΡΟΥΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Νικολάου( Δ.Αγ-Δημητρίου)
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αναστασίου ( Δ.Αγ-Δημητρίου)
ΚΟΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Τιμολέων ( Δ. Δωδώνης)
ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη ( Δ. Δωδώνης)
ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου ( Δ.Σελλών)
ΠΑΝΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ευαγγέλου ( Δ.Σελλών)
ΣΙΩΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη ( Δ. Δωδώνης)
ΤΣΑΛΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Δημητρίου (Δ. Λακ.Σουλίου)

– Υποψήφιοι πρόεδροι ΔΗΜ.Τ.Ο. Ζαγορίου:
ΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

– Υποψήφια μέλη ΔΗΜ.Τ.Ο. Ζαγορίου:
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Νικολάου (Δ.Κ.Ζαγορίου)
ΓΟΓΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου ( Δήμος Τύμφης)
ΔΕΡΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θρασύβουλος ( Δήμος Κ.Ζαγορίου)
ΔΗΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χρήστου ( Δ.Ανατ.Ζαγορίου)
ΖΙΑΒΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου ( Δ.Ανατ.Ζαγορίου)
ΚΑΠΡΙΤΣΙΟΥ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου ( Δήμος Τύμφης)
ΝΤΟΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου ( Δ.Ανατ.Ζαγορίου)
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Θεοδώρου (Δ.Ανατ.Ζαγορίου)
ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Αθανασίου ( Δ.Κ.Ζαγορίου)
ΠΟΥΠΟΒΙΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Ιωάννη ( Δ.Τύμφης)

 

Tags:

, , , , ,