ΝΟ.Δ.Ε. Ιωαννίνων: Εκλεγμένοι σε ΔΗΜ.Τ.Ο. και σύνεδροι

ndΣε συνέχεια των εσωκομματικής εκλογικής αναμέτρησης της 3ης Απριλίου 2016, για την ανάδειξη των προέδρων και μελών των Δημοτικών Τοπικών Οργανώσεων (ΔΗΜ.Τ.Ο.), καθώς και την ανάδειξη των Συνέδρων, εκλέχθηκαν οι κάτωθι:

– ΔΗΜ.Τ.Ο. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ:
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΑΪΒΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΕΛΗ:
ΓΑΤΣΟΜΑΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΗ ΕΛΕΝΗ (Δ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ (Δ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ (Δ.Ε. ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ)
ΝΑΒΡΟΥΖΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ (Δ.Ε. ΑΝΑΤΟΛΗΣ)
ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Δ.Ε. ΑΝΑΤΟΛΗΣ)
ΓΙΩΤΙΤΣΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ (Δ.Ε. ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ)
ΒΗΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (Δ.Ε. ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ)
ΣΙΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Δ.Ε. ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ)
ΣΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Δ.Ε. ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ)
ΣΠΥΡΙΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ (Δ.Ε. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ)
ΤΖΑΡΟΥΧΗ-ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ( Δ.Ε. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ)

– ΔΗΜ.Τ.Ο. ΔΩΔΩΝΗΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ:ΛΙΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΕΛΗ:
ΚΙΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (Δ.Ε. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)
ΖΗΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (Δ.Ε. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)
ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (Δ.Ε. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ)
ΣΙΩΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Δ.Ε. ΔΩΔΩΝΗΣ)
ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Δ.Ε. ΔΩΔΩΝΗΣ)
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (Δ.Ε. ΛΑΚ. ΣΟΥΛΙΟΥ)
ΤΣΑΛΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (Δ.Ε. ΛΑΚ. ΣΟΥΛΙΟΥ)
ΠΑΝΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (Δ.Ε. ΣΕΛΛΩΝ)
ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Δ.Ε. ΣΕΛΛΩΝ)

– ΔΗΜ.Τ.Ο. ΠΩΓΩΝΙΟΥ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΥΡΙΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΕΛΗ:
ΣΜΠΟΝΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (Δ.Ε. ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ)
ΓΚΟΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (Δ.Ε. ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ)
ΠΟΡΙΚΗΣ ΗΛΙΑΣ (Δ.Ε. ΑΝΩ ΠΩΓΩΝΙΟΥ)
ΠΟΡΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Δ.Ε. ΑΝΩ ΠΩΓΩΝΙΟΥ)
ΝΤΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Δ.Ε. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ)
ΜΑΝΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Δ.Ε. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ)
ΓΚΙΟΛΕΚΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ (Δ.Ε. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ)
ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Δ.Ε. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ)

– ΔΗΜ.Τ.Ο. ΖΙΤΣΑΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΕΛΗ:
ΓΚΟΓΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (Δ.Ε. ΠΑΣΣΑΡΩΝΟΣ)
ΚΩΛΕΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Δ.Ε. ΠΑΣΣΑΡΩΝΟΣ)
ΓΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Δ.Ε. ΠΑΣΣΑΡΩΝΟΣ)
ΓΥΡΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ (Δ.Ε. ΖΙΤΣΑΣ)
ΠΑΛΙΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Δ.Ε. ΖΙΤΣΑΣ)
ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (Δ.Ε. ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ)
ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Δ.Ε. ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ)
ΖΑΪΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (Δ.Ε. ΕΚΑΛΗΣ)
ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Δ.Ε. ΕΚΑΛΗΣ)
ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Δ.Ε. ΜΟΛΟΣΣΩΝ)
ΣΛΟΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Δ.Ε. ΜΟΛΟΣΣΩΝ)

– ΔΗΜ.Τ.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΖΩΗΣ
ΜΕΛΗ:
ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ(Δ.Ε. ΚΟΝΙΤΣΑΣ)
ΠΑΦΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Δ.Ε. ΚΟΝΙΤΣΑΣ)
ΛΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Δ.Ε. ΚΟΝΙΤΣΑΣ)
ΒΗΤΤΑ-ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΝΑ (Δ.Ε. ΚΟΝΙΤΣΑΣ)
ΒΗΤΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (Δ.Ε. ΚΟΝΙΤΣΑΣ)
ΠΑΣΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Δ.Ε. ΜΑΣΤΟΡΟΧΩΡΙΩΝ)
ΜΗΤΣΙΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ (Δ.Ε. ΜΑΣΤΟΡΟΧΩΡΙΩΝ)
ΜΠΙΚΗ ΑΓΑΘΗ (Δ.Ε. ΜΑΣΤΟΡΟΧΩΡΙΩΝ)

– ΔΗΜ.Τ.Ο. ΖΑΓΟΡΙΟΥ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΜΕΛΗ:
ΖΙΑΒΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Δ.Ε. ΑΝΑΤ. ΖΑΓΟΡΙΟΥ)
ΔΗΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Δ.Ε. ΑΝΑΤ. ΖΑΓΟΡΙΟΥ)
ΝΤΟΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Δ.Ε. ΑΝΑΤ. ΖΑΓΟΡΙΟΥ)
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (Δ.Ε. ΑΝΑΤ. ΖΑΓΟΡΙΟΥ)
ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (Δ.Ε. ΚΕΝΤ. ΖΑΓΟΡΙΟΥ)
ΔΕΡΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Δ.Ε. ΚΕΝΤ. ΖΑΓΟΡΙΟΥ)
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (Δ.Ε. ΚΕΝΤ. ΖΑΓΟΡΙΟΥ)
ΓΟΓΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Δ.Ε. ΤΥΜΦΗΣ)
ΠΟΥΠΟΒΙΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (Δ.Ε. ΤΥΜΦΗΣ)
ΚΑΠΡΙΤΣΙΟΥ ΑΝΝΑ (Δ.Ε. ΤΥΜΦΗΣ)

– ΔΗΜ.Τ.Ο. ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΤΣΟΜΠΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΕΛΗ:
ΤΡΙΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Δ.Ε. ΜΕΤΣΟΒΟΥ)
ΤΟΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Δ.Ε. ΜΕΤΣΟΒΟΥ)
ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Δ.Ε. ΜΕΤΣΟΒΟΥ)
ΖΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Δ.Ε. ΜΕΤΣΟΒΟΥ)
ΜΠΑΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (Δ.Ε. ΜΕΤΣΟΒΟΥ)
ΜΗΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Δ.Ε. ΕΓΝΑΤΙΑΣ)
ΔΕΚΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Δ.Ε. ΕΓΝΑΤΙΑΣ)
ΖΗΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Δ.Ε. ΕΓΝΑΤΙΑΣ)

– ΔΗΜ.Τ.Ο. ΒΟΡΕΙΩΝ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΠΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΕΛΗ:
ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Δ.Ε. ΚΑΤΣΑΝΟΧΩΡΙΩΝ)
ΒΑΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Δ.Ε. ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ)
ΒΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (Δ.Ε. ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ)
ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ (Δ.Ε. ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ)
ΤΣΙΜΠΙΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Δ.Ε. ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ)
ΨΟΧΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (Δ.Ε. ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ)
ΣΚΑΜΑΝΤΖΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Δ.Ε. ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ)

ΣΥΝΕΔΡΟΙ:
– ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του Νικολάου (εκλέγεται)
– ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου (εκλέγεται)
– ΚΙΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σπυρίδων (εκλέγεται)
– ΚΙΤΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου (εκλέγεται)
– ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ζώη (εκλέγεται)
– ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Βασιλείου (εκλέγεται)
– ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Φωτίου (εκλέγεται)
– ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου (εκλέγεται)
– ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ευαγγέλου (εκλέγεται)
– ΒΟΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Βασιλείου (εκλέγεται)
– ΚΙΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ (εκλέγεται)
– ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λαμπρινού (εκλέγεται)
– ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Μιχαήλ (εκλέγεται)
– ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλεξίου (εκλέγεται)
– ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ματθαίου (εκλέγεται)
– ΓΡΑΝΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου (εκλέγεται)
– ΛΑΠΠΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του Κωνσταντίνου (εκλέγεται)
– ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Πέτρου (εκλέγεται)
– ΓΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
– ΝΤΟΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Βασιλείου
– ΜΠΙΛΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου

 

Tags:

, , , ,